Menü

Tecrübe ve teknik kadrosu ile sektörün mutfağından gelen yapısı ile  yenilikçi , hassas, zamanında üretim anlayışıyla sektörün sinir uçları olan tüketiciye yönelik yorucu ,olumsuz alışkanlıklar ve teknik eksikliklerin farkında olan RENİTSA İÇ MİMARLIK VE MOBİLYA tüm bu hususları göz önüne alarak sektörde köklü ve kalıcı değişiklikler yapmayı amaçlamaktadır.

 

Sektöre yeni bir soluk getiren, kendi çizgisini,pozitif ayrıcalıklarını,kütüphanesindeki bilgi ve birikimini sektöre yansıtan firmamız mobilya alanında tasarımdan imalata imalattan montaja her türlü teknik hususlarda farkını ve kalitesini ortaya koymaktadır.

 

Teknik yapısının yanında  tecrübesi ile  sektördeki sorunları en aza indirmek ve bunu kalıcı hale getirerek günümüzde oluşan önyargıları bitirip mobilya alanına yeni bir heyecan getirmek hedeflerimizin en başındadır.

Kullanıcıya özel tasarım yapan firmamızda yapılan tasarımlar imalat aşamasından kullanıma sunulana kadar tüm üretim aşamalarında aynı teknik ekiple kontrol  edilip uygulaması  yapılmaktadır.

 

Üretime her alanda çok önem veren  RENİTSA İÇ MİMARLIK VE MOBİLYA  ham madde tedarikinden  ham maddenin işlenmesine kullanılan materyallerden mobilyanın belki de en önemli husus boya işlemlerinde kalite ve işçiliği ergonomiyle bir bütün halinde ödün vermeden ayrıcalıklı imalat anlayışı içerisindedir.

 

Yapılan tüm uygulamaların sadece tasarım aşamasında değil kullanım aşamasında da mutlu müşteri düsturunu kendisine hedef edinen firmamız ;Tüketicinin tüm beklentilerini istisnasız karşılayıp sektördeki farkını ve çizgisini her daim korumaktadır.